RXR-YC25000BD Robot na hasenie požiarov s dymom a prieskumným riešením v nevýbušnom prevedení
Stručný popis:
Detaily produktu
Značky produktov
Prehľad produktu
Rozsah pôsobnosti
Záchrana požiarov vo veľkých ropných a chemických podnikoch
V prostredí záchrany sa nachádza horľavý plyn, únik kvapaliny, môže dôjsť k výbuchu.
Záchrana v prostredí dymu, toxických a škodlivých plynov
Charakteristiky produktu
1.★ Použitie dymu
2. Detekcia ★ toxických a škodlivých plynov
8 plynov a 2 environmentálne parametre
3.★ trakcia: N 6500
4.★ Prístup k cloudovej platforme robotickej siete
Kľúčové technické ukazovatele
4.1 Roboty:
1. Názov: Robot na detekciu požiarneho dymu
2.Model: RXR-YC25000BD
5. Presadzovanie noriem pre výbuchy: GB3836.1 2010 Výbušné prostredie Časť 1: Všeobecné požiadavky na zariadenia, Súlad s GB3836.1-2010 Výbušné prostredie Časť 2: Zariadenia chránené ohňovzdornými krytmi, CB3836.4 2010 Národná norma pre výbušné prostredie Časť 4: Základné bezpečnostné ochranné zariadenia
7. Napájanie: Elektrická, ternárna lítiová batéria
8. Rozmery: dĺžka 1964 mm × šírka 1298 mm × výška 1543 mm (Tento parameter je v súlade s inšpekčnou správou Národného centra pre dohľad a inšpekciu kvality požiarnych zariadení)
9. Priemer riadenia: 2130 mm (Tento parameter je v súlade s inšpekčnou správou Národného centra pre dohľad a kontrolu kvality požiarnych zariadení (CNPC)
10. Hmotnosť: ≤ 870 kg
12.★ vzdialenosť ťahania: ≥100 m (ťahajte dva plné vodné pásy DN80))
13. Rýchlosť chôdze: 0~1,36 m/s, Plynulá zmena rýchlosti diaľkovým ovládaním
16. Výška nad hlavou: ≥250 mm (tento parameter je v súlade s inšpekčnou správou Národného centra pre dohľad a inšpekciu kvality požiarnych zariadení)
17.★ svetlá výška od zeme: 194 mm (Tento parameter je v súlade s inšpekčnou správou Národného centra pre dohľad a kontrolu kvality požiarnej techniky (NCQPC)
18. Uhol bočnej stabilizácie: ≥45°
19. Trvanie chôdze: ≥ 2,5 h
20. Životnosť: ≥10 h
22. Dosah prenosu videa: 1500 m
28. Ovládací terminál: Ručný digitálny integrovaný terminál diaľkového ovládania
4.2 Robotický systém odsávania dymu:
1. Výfukový stroj: Výfukový stroj Redel
2.★ objem vzduchu: m³/h 25 000
3.★ uhol: -3~16°
4.★ Zariadenie na odsávanie dymu CITIC nadmorská výška: 1210 mm
5. Pracovný tlak: 1,0 ~ 1,2 MPa
6. Vodné rozhranie: japonská rýchlospojka DN80
7.★ Režim jazdy: Vodný pohon
8.★ maximálny prietok vody: 620 litrov/min
4.3 Robotický prieskumný systém:
2. Výška zdvihu ★ zdvíhacej plošiny odolnej voči výbuchu: počiatočná výška: 1326 mm, výška zdvihu 2133 mm
CH4: Objem 0 – 100 percent
CO2: 0 – 1 000 ppm
H2S: 0 – 100 ppm
CL2: 0 – 1 000 ppm
NH3: 0 – 100 ppm
O2: 0-30 % O2
H2: 0-1000 ppm
Teplotný rozsah: -25 °C až 60 °C
Rozsah vlhkosti: RH do 90 percent RH 0 percent
4.4 Vnímanie videa a zvuku robotom:
3. Rozlíšenie fotoaparátu: milión HD obrázkov, rozlíšenie 1080p, širokouhlý záber 60°
4.★ Úroveň ochrany kamery: IP68
5. Technické požiadavky na snímanie zvuku: diaľkové snímanie zvuku v teréne, ľahko pochopiteľná situácia uväznených osôb, vzdialenosť snímania 5 metrov, frekvenčný rozsah 20 Hz ~ 20 kHz, citlivosť ≥ 40 dB
4.5 Konfiguračné parametre terminálu diaľkového ovládania
1. Rozmery: 410 * 310 * 70 mm (bez výšky vahadla)
2. Celková hmotnosť: 6,5 kg
4. Platforma riadiaceho systému: operačný systém Windows 7
5. Pracovná doba: 8 hodín
10. Spínač zdvíhania systému riadiaceho prieskumu: Áno, spínač bodu automatického resetovania
11. Prepínač videa: Áno, prepínač bodu automatického resetovania
12. Funkcia automatického ťahania: Áno, samoresetovací bodový spínač
13. Funkcia ovládania osvetlenia: áno, samoresetovací bodový spínač, samosvorná odozva PC
14. Pomocné nástroje: Ramenný popruh na terminál ručného diaľkového ovládania, mobilný statív
4.6 Funkcie internetu:
1. Funkcia GPS: GPS poloha, trasa sa dá vyhľadať
4.7 Iné:
Konfigurácia produktu
1. Robot na detekciu požiaru a dymu ×1
2. Terminál ručného diaľkového ovládania × 1
3. Nabíjačka do auta (54,6 V) × 1 sada
4. Nabíjačka diaľkového ovládača (19,6 V) × 1 sada